Navigácia

Partners


Hodnotenie škôl

INEKO je mimovládna nezisková organizácia, ktorá podporuje ekonomické a sociálne reformy s cieľom odstraňovať prekážky dlhodobého pozitívneho vývoja slovenskej ekonomiky a spoločnosti zverejňuje od roku 2008 hodnotenie škôl na základe dosiahnutých výsledkov. Príjemným štartom a motiváciou pre všetkých nás sú výsledky za uplynulý školský rok. Zo 690 hodnotených škôl Slovenska sa naša škola umiestnila na skvelom 160 mieste. V rámci Košického kraja nás teší 26 miesto a spomedzi škôl okresu Košice - okolie nás o desatinku predstihla iba ZŠ Malá Ida. Hodnotenie ŠKOLA S VÝBORNÝMI VZDELÁVACÍMI VÝSLEDKAMI nás teší i zaväzuje. Ďakujeme všetkým pedagógom, ktorí sa vďaka svojej zodpovednej, oduševnelej práci, pričinili o tento výsledkok. Ďakujeme aj cteným rodičom, ktorým záleží na vzdelaní ich detí a v spolupráci s nimi sa nám darí dosahovať tieto výsledky. A poďakovanie patrí aj žiakom, ktorí na sebe pracujú a vedia, že vzdelanie je ich kľúčom do budúcnosti. Prajeme všetkým dobré výsledky aj v tomto školskom roku.

 

Videozáznamy

Utorok 23. 1. 2018

Narodeniny a meniny

Pozajtra (Štvrtok 25.1.2018)
Gergő Gergely (3.B)
Bibiana Ondiková (7.B)
Gejza Kuzma (9.B)
Mgr. Soňa Maléterová

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Kontakt

 • Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou
  Československej armády 15, 045 01 Moldava nad Bodvou
 • +421 x 55 4602134
Počet návštev: 6660222

Vitajte!

Nie každý z nás dokáže robiť obrovské veci, ale každý dokážeme robiť malé veci s obrovskou láskou.

Škola priateľská k deťom

 • Hovorí sa, že dnešné deti sa venujú len počítačom, PC hrám, internetu, nečítajú, nešportujú... Našťastie je aj dosť detí, ktoré takéto tvrdenia vyvracajú. A našťastie mnohí chodia práve do našej školy. A bavia sa vo svojom voľnom čase športom. Družstvo našich mladých atlétov potvrdilo, že ich ich novembrový úspech nebol náhodný. Pod vedením zanietených pedagógov PaedDr. Zuzany Debnárovej a Lívie Baškovej sa zodpovedne, cieľavedome a hlavne s radosťou pripravujú na atletickom krúžku na jednotlivé disciplíny. Vďaka ich nadšeniu sa pohybu, atletike venuje čoraz viac detí a nezištne aj vo svojom voľnom čase sa svojim zverencom venujú. Vedia, chcú a samy z toho majú radosť.

 • Dňa 18.1.2018 sa na ZŠ Severná 21 uskutočnilo aj okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku. Našu školu reprezentovali Vikória Šporková z 8.C triedy a Liliana Zánová z 8.B triedy. V konkurencii škôl z Medzeva, Budimíra, Trsteného pri Hornáde a ZŠ Severná sa umiestnila Viki Šporková na peknom 3. mieste. Blahoželáme jej. Ďakujeme PhDr. Karolíne Halászovej, ktorá ju pripravovala.

 • Dňa 30. novembra 2017 prebehla na mnohých školách Slovenska vedomostná súťaž EXPERT, do ktorej sa zapojilo vyše 8000 žiakov základných a stredných škôl.

  Aj naši žiaci sa už niekoľko rokov do tejto celoslovenskej súťaže zapájajú. Výsledky, ktoré boli zverejnené v uplynulých dňoch svedčia o tom, že sme obstáli v silnej konkurencii medzi rovesníkmi z celého Slovenska.

  A tu sú naše najlepšie umiestnenia:

  Kategória EXPERT 6

  Sebastián Tirpák - VI.A bol úspešný v téme Dejiny, udalosti, umenie – keď zo 426-ich súťažiacich sa umiestnil na 57. mieste a získala titul – Expert na tému Dejiny, udalosti,umenie.

 • Dňa 16.1.2018 sa na ZŠ Severná 21 uskutočnilo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku. V kategórii 1A reprezentoval našu školu Erik Szmolnický zo 7.B triedy. Erikovi blahoželáme, ziskom krásneho 3. miesta vzorne reprezentoval našu školu. Ďakujeme jeho pedagógovi, Mgr. N. Ďurášovej, pod vedením ktorej sa pripravoval.

 • Koncom minulého roka, dňa 28.12.2017, sa v sále MKS uskutočnilo posedenie a ocenenie najlepších športovcov, ktorí reprezentovali naše mesto vo volejbale a atletike. Organizátori sa poďakovali nielen športovcom, ale aj všetkým partnerom a spolupracovníkom za celoročnú prácu. Blahoželáme všetkým našim oceneným žiakom i pedagógom Lívii Baškovej a PaedDr. Zuzane Debnárovej za podporu športu a pohybových aktivít. Foto.

 • Vážení rodičia!

  Blíži sa koniec polročného klasifikačného obdobia. Srdečne Vás preto pozývame na triedne rodičovské združenia, ktoré sa uskutočnia dňa 15.1.2018 /pondelok/ v jednotlivých triedach. O presnom čase a spôsobe konania zasadnutí získate konkrétnejšie informácie na stránkach tried alebo v žiackych knižkách.

 • Novoročný dar dostali žiaci I. stupňa našej školy. Chodby pred triedami sa zútulnili sedacími vakmi. Pozrite sa na reakcie žiakov. Foto

 • Vianoce detí.

  A veľké deti Vianoc.

  Každému inak pravdivé.

  Každému iné.

  Prajeme požehnané vianočné sviatky všetkým žiakom, pedagógom, nepedagogickým zamestnancom, rodičom a všetkým ľuďom dobrej vôle. Veľa zdravia, tolerancie, pracovných úspechov, lásky a pokory v novom roku 2018! Stretneme sa 8.1.2018.

Novinky

Kontakt

 • Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou
  Československej armády 15, 045 01 Moldava nad Bodvou
 • +421 x 55 4602134

Fotogaléria