Partners

Hodnotenie škôl

INEKO je mimovládna nezisková organizácia, ktorá podporuje ekonomické a sociálne reformy s cieľom odstraňovať prekážky dlhodobého pozitívneho vývoja slovenskej ekonomiky a spoločnosti zverejňuje od roku 2008 hodnotenie škôl na základe dosiahnutých výsledkov. Koncom marca aktualizoval poradie škôl. Zo 607 hodnotených škôl Slovenska sa naša škola umiestnila na skvelom 109. mieste. V rámci Košického kraja nás teší 16. miesto a spomedzi škôl okresu Košice - okolie bola naša škola hodnotená najlepšie. Hodnotenie ŠKOLA S VÝBORNÝMI VZDELÁVACÍMI VÝSLEDKAMI nás teší i zaväzuje. Ďakujeme všetkým pedagógom, ktorí sa vďaka svojej zodpovednej, oduševnelej práci, pričinili o tento výsledkok. Ďakujeme aj cteným rodičom, ktorým záleží na vzdelaní ich detí a v spolupráci s nimi sa nám darí dosahovať tieto výsledky. A poďakovanie patrí aj žiakom, ktorí na sebe pracujú a vedia, že vzdelanie je ich kľúčom do budúcnosti. Prajeme všetkým dobré výsledky aj v tomto školskom roku.

Videozáznamy

Sobota 19. 1. 2019

Narodeniny a meniny

Dnes (Sobota 19.1.2019)
Jessica Baloghová (3.B)
Richard Szlafkai (9.B)
Sára Buďová (8.B)
Mário Gábor (7.C)
Mário Matejka (3.A)
Zajtra (Nedeľa 20.1.2019)
Roland Rigo (1.B)
Monika Samková (9.A)
Daniela Selešová (9.B)
Sebastián Blišák (3.A)
Sebastián Dobos (8.A)
Sebastián Alex Drábik (5.C)
Sebastián Gulya (3.C)
Kristián Palčík (6.B)
Karmena Vološinová (3.B)

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Počet návštev: 7207192

Vitajte!

Všetko, čo robíme, je iba kvapka v mori. Ale keby sme to neurobili, tá kvapka by tam chýbala. Matka Tereza

Škola priateľská k deťom

• Takto sa zo snehu vytešovali: II:A, I.C, I.A I.B

• Každoročná súťaž v šplhu na tyči medzi žiakmi 3. a 4. ročníka má svojich víťazov. 16.1. sa v telocvični našej školy zišli tí najrýchlejší z každej triedy. Snaha podať čo najlepší výkon bola hlavnou motiváciou, ale aj stresom pre niektorých súťažiacich. A takto to dopadlo:

3. ročník dievčatá:

1. miesto Nella Gregová 3.B, výkon: 10,96 s

2. miesto Laura Bojsková 3.A, výkon: 11,92 s

3. miesto Alexandra Cyntia Bartaová 3.A, výkon 15,03 s

3. ročník chlapci:

1. miesto Patrik Harbulyák 3.B, výkon: 5,42 s

• Obľúbená pomôcka - detský paraván - dostal vďaka Mgr. Soni Maléterovej nový šat. V mene všetkých detí I. stupňa ďakujemeeee!!!!!

• Rodičovské združenia - oznam

Vážení rodičia!

Pozývame Vás na triedne rodičovské združenia, ktoré sa uskutočnia dňa 14.1.2019 v jednotlivých triedach. Bližšie informácie nájdete v žiackych knižkách svojich detí alebo na stránkach tried. Tešíme sa na Vás!

• Vážení rodičia, milí žiaci!

V spolupráci so Slovenským Červeným krížom Košice Vás prosíme o pomoc pre tých, ku ktorým osud nebol láskavý.

Ponožky /ockove alebo mamkine - aj použité, podľa možnosti teplejšie/ odovzdajte na vrátnici školy. Ďakujeme. Bližšie informácie získate u Mgr. Slávky Oravczovej.

• Tvorivosť je často spontánna, ale niekedy čaká na svoju príležitosť. Úspešnej ilustrátorke našej školy Patrícii Oravczovej z 3.C sa naskytla, keď sa stretla so spisovateľkou Gabrielou Futovou a možnosťou ilustrovať pre ňu mačky. Či už Paťkine kresby potešia srdce a oči, skrášlia priestor, v ktorom pani spisovateľka tvorí, alebo sa stanú námetom pre jej ďalšiu literárnu tvorbu, ponecháme na samotnú pani spisovateľku. Veľmi si vážime jej otvorenosť k našim žiakom. Návšteva spisovateľky Gabriely Futovej na našej škole potešila mnohých. Pútavým rozprávaním o literárnych postavách svojich kníh v nás prebudila zvedavosť a chuť čítať, v prípade Paťky aj ilustrovať. Ďakujeme.

• Počas zimných prázdnin sa v našej školskej jedálni opäť pilne pracovalo a skrášľovalo 😉. Veríme, že sa Vám nové umývadlá budú páčiť.

• Vitaj rok 2019!

Pred nami je rok 2019. 365 nových dní, počas ktorých si môžeme napĺňať svoje sny, želania a plány. K tomu, aby sa nám to podarilo, želáme veľa vytrvalosti, odvahy, nádeje, radosti a viery vo svoje schopnosti. Prajeme vám, aby Vás čakali iba dni plné zdravia, optimizmu, šťastia a lásky a aby ste každý deň mali aspoň malý dôvod na radosť a na úsmev.

• Vianočný pozdrav

V posledný deň si Hudobná siesta pod vedením Mgr. Barbory Bystrej uctila naše pani kuchárky piesňou Haleluja, ktorú im v školskej jedálni zaspievali počas mliečnej desiaty. Vyjadrili im tak aj v mene nás všetkých stravníkov poďakovanie za ich náročnú prácu, večný úsmev a ochotu. Ďakujeme, krásne sviatky!

• Vianočné prázdniny - oznam

Vážení rodičia, milí žiaci!

Riaditeľstvo školy oznamuje, v čase od 27.12.2018 do 7.1.2019 sú vianočné prázdniny. Vyučovanie sa začne dňa 8.1.2019 /utorok/. Prajeme všetkým žiakom, rodičom, pedagógom i nepedagogickým zamestnancom školy krásne a pokojné VIANOCE.