Zápis do prvého ročníka Čo potrebuje prvák Čo by mal vedieť prvák Usmernenia k zápisu Čo čaká prvákov Školská zrelosť Zásady, ktoré by mal poznať každý rodič Rodičom prvákov Splnomocnenie k zápisu Žijete v zahraničí a vaše dieťa dosiahlo vek povinnej školskej dochádzky?

Zápis do prvého ročníka

Postup zápisu dieťaťa do 1. ročníka do základnej školy.

Zápis žiakov do 1. ročníka bude prebiehať dňa 5. apríla 2024 v priestoroch základnej školy.

1. krok: Vyplniť elektronickú prihlášku na našej stránke školy ELEKTRONICKÁ PRIHLÁŠKA alebo dňa 5. aprila 2024 v základnej škole.

2. krok: Prihlášku musia podpísať všetci zákonní zástupcovia. Urobiť tak môžete vytlačením a podpísaním nasledovného dokumentu:

3. krokAk má dieťa jedného zákonneho zástupcu, alebo ak z objektívných príčin nemôžete dodať oba podpisy, vyberte možnosť “podpisujem ako jeden zákonný zástupca“ a priložte jeden z dokumentov:

4. krokAk z akýchkoľvek dôvodov nemôžete pripojiť dokumenty, môžete prihlášku elektronicky poslať, avšak budete musieť doručiť škole podpisy / čestné vyhlásenie / kópiu rozhodnutia súdu neskôr.

Podpísané dokumenty je možné doručiť osobne na vrátnicu školy alebo poštou na adresu Základná škola, ČSA 15, 045 01 Moldava nad Bodvou.

Tieto dokumenty budú na vyplnenie k dispozícii v deň zápisu 5. apríla 2024 v základnej škole.

V prípade otázok môžete nás kontaktovať na telefónnom čísle 0905 898 710