V nádherný slnečný deň sme so žiakmi prvého stupňa zažili nezabudnuteľnú športovú akciu Kolobežkový maratón. 269 žiakov so svojimi pani učiteľkami prešlo na kolobežkách 114,3 km naplno si užívajúc čerstvý vzduch, pohyb, skvelú zábavu a krásne prostredie našej školy. Okrem jazdy na kolobežkách sa s nadšením zahrali aj s hula-hop kruhmi, ktoré si veselo prevliekali cez seba, nezabudli ani na švihadlá a skákanie plné smiechu a radosti. Medzi obľúbené aktivity patríl aj hod na basketbalový kôš, kde si malí športovci mohli otestovať svoje strelecké schopnosti. Podujatie podporili aj pani riaditeľka s pani zástupkyňou, ktoré s úsmevom a nadšením sledovali všetky detské výkony a povzbudzovali mladých športovcov. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili a prispeli k úžasnej atmosfére. Už teraz sa nevieme dočkať ďalšieho spoločného dobrodružstva. Ešte raz vďaka pani vychovávateľke Petre, Janke, Monike, Marianke a pani učiteľke Lívii.
Podujatie sa uskutočnilo v rámci Týždňa mobility.








































