Naši žiaci opäť dokázali, že športový duch, odhodlanie a tvrdá práca prinášajú krásne výsledky. Na okresnom kole atletickej súťaže základných škôl nás reprezentovali s veľkým nasadením a hrdosťou, pričom dosiahli výborné individuálne aj tímové úspechy.
Medzi najvýraznejšie výkony patrili dve prvé miesta Filipa Kulčára v skoku do výšky a behu na 300 m, ako aj skvelé dvojité víťazstvo Molly Herczegovej v behoch na 800 m a 300 m. Výbornú formu potvrdili aj Michaela Danišová 1. miesto (Vrh guľou) a Liliána Máťáš 1. miesto (Hod kriketovou loptičkou).
Na stupňoch víťazov nás ďalej reprezentovali:
Viktor René Poľák – 1. miesto Beh 800m,
2. miesto Beh 60m
Tomáš Bačo – 2. miesto (Skok do diaľky)
Patrik Kocan – 2. miesto (Vrh guľou)
Chiara Gedeonová – 2. miesto (Skok do výšky), 2. miesto (Hod kriketovou loptičkou)
Zoja Drága – 2. miesto (Beh 800 m)
Tatiana Karaffová – 2. miesto (Skok do diaľky), 3. miesto (Beh 60 m)
Lilien Gáborová – 3. miesto (Vrh guľou).
Štafeta chlapci (Kulčár, Klotňa, Bačo, Poľak) – 2. miesto
Štafeta dievčatá (Herczegová, Gedeonová, Jasečková, Karaffová) – 3. miesto
Celkové umiestnenie chlapci – 3. miesto
Celkové umiestnenie dievčatá – 1. miesto
Súčasťou tímu boli aj Viktória Jasečková, Emily Knizner, Tobias Gumáň, Damián Kajča a Peter Klotňa, ktorí svojím výkonom a podporou prispeli k celkovej skvelej reprezentácii školy.
Všetkým našim atlétom patrí veľké poďakovanie za ich snahu, disciplínu a vzornú reprezentáciu školy. Sme na vás hrdí a veríme, že tieto úspechy sú len začiatkom vašej ďalšej športovej cesty. Držíme vám palce v ďalších súťažiach a prajeme veľa energie, chuti do tréningu a ešte mnoho krásnych víťazstiev! Ďakujeme aj našim pedagógom, ktorí žiakov pripravovali, Mgr. Radoslavovi Servilovi a Bc. Jindřichovi Tesarčíkovi.