Zima prišla, vietor duje, vonku sniežik poletuje. Cez oblok sa tlačí mráz, Vianoce už sú tu zas. Deti v očiach iskru majú, svetielko ňou zažínajú. Teplom svojho srdiečka, zohrejú aj Ježiška. Sniežik ešte padá, padá, človek lásku stále hľadá. Ježiško k nám príde včas, daruje nám pokoj, lásku, uloženú v nás!"
Vianoce sú za dverami a v VI.oddeleni si deti tiež okúsili jej krásne chute a vône - "Vianočný tanier" hovorí za všetko. Po tých dobrotách veru nelenili a zahrali si hru "Duj vetrík, duj". No, ako sa rok chýli ku koncu, tak aj sa aj oni unavili, a preto si dopriali rozprávku... Aj deti z ŠKD prajú všetkým šťastné a veselé Vianoce a šťastný Nový rok!
















































